.
Дата 07.07.16

Німеччина — Франція пряма трансляція дивитися онлайн прямий ефір півфінал 7 липня 2016.

Спочатку Франція і Німеччина сприймалися експертами як команди приблизно одного стилю: у кожної є одна яскраво виражена суперзірка, яка здатна «тягнути». Але по ходу турніру погляд на збірні довелося поміняти.

Збірна Франції чудово розпочала зустріч, і вже в дебюті матчу цілком могла відкрити рахунок, але Грізманн не зміг переграти своїм ударом стрибучого Нойєра. Слідом ініціативу перехопили футболісти збірної Німеччини, які також мали кілька непоганих нагод засмутити суперника, але ними не скористалися. Справа плавно котилося до перерви, коли в компенсований час арбітр призначив пенальті у ворота збірної Німеччини. Вирок привів у дію Антуан Грізманн, перегравши з “точки” Мануеля Нойєра. Нічого не втрачено для Бундестіму в цій зустрічі, попереду ще другий тайм, де також буде дуже цікаво.

Пряма трансляція!

Звучить фінальний свисток! Збірна Франції у фіналі домашнього чемпіонату Європи з футболу, де зустрінеться з Португалією.

90′ Гетце того ж також не попадає в ціль, пробиваючи сходу в праву область воріт. Сфера пролітає в безпосередній близькості від стійки воріт.

90′ ЛЬОРІС! Ого! Ось це порятунок від Уго! Просто браво! Прекрасний пас праворуч у центр штрафного. В упор пробиває головою Киммих, але Льоріс в рамці встигає скластися і витягнути снаряд з правого кута!

90′ Так і є. Антуан Грізманн, сьогодні оформив дубль, межі газону покидає, в той час, як Йоан Кабай на поле виходить.

90′ На ногах зараз стадіон, підбадьорливий свій колектив на кінцівку зустрічі. Кабай тим часом з’являється у кромки поля. Кого ж він замінить? Може, Погба? Або Грізманна?

90′ Чотири хвилини до основного часу другого тайму додає італійський рефері Нікола Ріццолі.

89′ Так, схоже, що збірну Франції вже можна потихеньку вітати з перемогою і черговим виграшним матчем. І тепер від перемоги на домашньому чемпіонаті Європи “трикольорових” відділяє лише одна вікторія.

88′ Нікуди вже не поспішає Грізманн. Підключає він до атаки Погба, той віддає передачу Жиньяку, і останній стріляє з-за меж штрафного у ліву область воріт. Нойєр на місці.

87′ Вибігав зараз на ворота по лівій бровці Грізманн, і прийняв, схоже, єдине правильне рішення, пробивши не дуже сильно по центру воріт Нойєра.

86′ Дуже вдало все склалося для Юмтіті, бо вибиваючи сферу подалі від воріт, він потрапляє в ногу супернику, у якого “круглий” йде за межі поля.

85′ Так, якщо ви пам’ятаєте, збірна Португалії вчора виграла свій матч у Уельсу з рахунком 2:0, і тепер чекає на свого суперника по фіналу, який відбудеться 10 липня в Сен-Дені.

84′ Знову заспівали фанати збірної Франції, які святкують на трибунах потрапляння своєї команди у вирішальний поєдинок. Чи Не зарано?

83′ НЕБЕЗПЕЧНО! Подача зі штрафного від Крооса. Виграє повітря в опонента Хеведес. Пробиває Бенедикт головою в дальній кут – сфера приземляється на ворота зверху.

82′ Як завзятий звір кидається у кромки поля зараз Лев. Чесно кажучи, давненько я не бачив таким наставника збірної Німеччини, який якщо б не резервний арбітр, вже давно б вискочив на поле і допоміг своїм підопічним забити хоча б гол.

81′ Пішла остання десятихвилинка нашого поєдинку. Є ще час у збірної Німеччини, щоб відіграти два м’ячі, але для цього необхідно забивати один гол прямо зараз.

80′ Після розіграшу кутового Мустафі б’є по дивній траєкторії в дальній кут. Снаряд летить у “молоко”. Шкодран хапається за голову, не розуміючи, чому ж він не віддав передачу Мюллеру, що стоїть в центрі.

79′ Ротація і у збірної Німеччини відбувається: на полі з’являється Лерой Сані. Межі газону залишає Бастіан Швайнштайгер. Ця заміна для Бундестім остання.

78′ Чергова заміна у французів, що стала на цьому чемпіонаті Європи традиційною: на поле виходить Жиньяк. Змінює нападник з позиції Олів’є Жиру.

77′ УХ! Непогано пробив у підсумку Кроос. Снаряд минув “стінку”, але у ціль не впав. Поруч зі штангою пройшов “круглий”, хоча на повторі здалося навіть, що він зачепив праву стійку. Але так лише здалося.

76′ Канте тільки виходить, як тут же отримує жовту картку за фол в безпосередній близькості від власної штрафної. Буде небезпечний стандарт для німців.

75′ НЕБЕЗПЕЧНО! Ледь не влітає “банку” у ворота збірної Франції. Гетце віддав передачу на Киммиха, який переклав снаряд під зручну ногу і спрямував сферу по хитромудрій траєкторії в дальній кут. Сфера вдарилася в штангу і вилетів у поле!

73′ ГО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-ПРО-О-ОЛ! ГРІЗМАНН! 2:0! Погба зліва накрутив опонента, після чого подав в центр, на Смальці. На виході зіграв далі Нойер, але він відбив м’яч точно на ногу Грізманну, якому нічого не залишалося робити, як забити гол у порожні ворота.

73′ Заміна у збірній Франції! Замість Пайє вийшов Канті на газон.

72′ Подача ж у підсумку на дальню штангу від Крооса пішла. Мустафі звідти головою пробивав по воротах, але з офсайду, як виявилося в підсумку.

71′ Проти Крооса неподалік від свого штрафного фолить Сіссоко. Встановлює Льоріс зараз “стінку” з двох футболістів, готуючись то до удару, то до навісу.

70′ А кутовий біля воріт збірної Франції завершився тим, що проти Юмтіті в атаці були порушені правила. Сам же захисник “триколірних” не поспішає підніматися з газону. Суперники його кваплять.

69′ Намагався Дракслер зіграти зараз п’ятою на правому краю штрафного, але Юмтіті прочитав такий хід, і в підкаті кинувся в ноги супернику. Арбітр показує, що від ноги француза м’яч полетів за лицьову.

68′ Сіссоко задумав передачу на лівий фланг. М’яч там прилетів на ногу Евра, який в дотик віддав передачу Пайє. Той змістився в центр і з лінії штрафного пробив акуратно в лівий кут. Нойєр без праці спіймав “круглого” в рукавички.

67′ Все-таки відбувається заміна у складі збірної Німеччини зараз: з’являється на газоні у збірної Німеччини Маріо Гьотце. Емре Джан відправляється відпочивати на лаву запасних.

66′ А не подумати б Льову про заміни? Одну ротацію він зробив вимушену, може, спробувати випустити Гьотце? Або як вам варіант з Подольські?

65′ Пішла хвиля по стадіону зараз. Ініціатором її виступили фанати збірної Франції. А ось німці щось зовсім притихли. Невже вони втратили віру в свою команду?

64′ Скупі чоловічі сльози навертаються на обличчі Жерома Боатенга, який намагається за допомогою зав’язаним на голові футболки укрити свої очі від об’єктивів місцевих телекамер…

63′ Атакували зараз німці. Зліва м’яч отримав Месут Озіл, але, в положенні “поза грою”, яке, як показав подальший повтор, мало місце бути.

62′ Стадіон свистить зараз, а над Боатенгом чаклують на лавці запасних медичні працівники. Судячи з усього, щось серйозне сталося з захисником німецької дружини.

61′ Ось так. Не зможе продовжити зустріч Жером Боатенг. Ведуть його під ручки лікарі національної збірної. Замість нього з’являється на газоні Шкодран Мустафі. Побажаємо Боатенгу здоров’я.

60′ Потрібно якимось чином повертатися Боатенга в гру. Невдало він виніс сферу зараз, і підвернув ногу. Медики вже на полі, який буде їх вердикт?

59′ Так, потрібно вже поспішати німцям, бо трохи більше півгодини залишається у них, щоб щось змінити на полі. Час тане, за ним устежити просто неможливо.

58′ Влетів по лівому флангу в чужу штрафну Хектор. М’яч зумів прийняти на підйом, але зберегти його в грі не вийшло. Покинув межі поля “круглий” все-таки.

57′ Заспівали французькі вболівальники, передчуваючи швидкий вихід в фінал своєї збірної, однак не будемо нікуди поспішати, адже грати ще дуже багато. Все в нашому поєдинку може перевернутися з ніг на голову.

56′ УХ! Небезпечно могло бути! Киммих підступно вибігав з-за спин французьких захисників зараз в центрі воротарського, але після подачі від Озіла до м’яча він дотягнутися не зміг. Зате всюдисущий Юмтити дограв епізод до кінця.

55′ Погба дісталося по ногах в центрі поля. Арбітр розводить руками. М’яч дістається Джан, якого відверто валить на траву Юмтити, однак і тут свисток рефері мовчить. Дає боротися суперникам суддя.

54′ Через правий фланг німці продовжують активно атакувати. Збірна Франції зараз всім складом відійшла в оборону. Рахунок на табло її влаштовує, але чи вдасться зберегти перевагу до фінального свистка?

53′ З надією дивиться на Ріццолі Дракслер, але ні пенальті, ні кутового той не призначає. Намагався праворуч протиснутися до воріт Юліан, але не без допомоги рук Евра його від ігрового снаряда відсунув.

52′ Непогано підключав по центру Озіл Драсклера. Виконував той далі передачу у воротарський, де на частку секунди суперника зміг випередити Косельні.

51′ Програв силову боротьбу Юмтити зараз Дракслер, і від образи стрибнув двома ногами вперед опоненту Юліан. Як підсумок епізоду: жовта картка футболістові збірної Німеччини.

51′ Не можна було Льорісу брати м’яч в руки після передачі назад Косельні. Пас вийшов дуже сильним, і Уго довелося прискоритися, щоб перехопити “круглого” у бровки. Снаряд у підкаті вибив їм за бокову.

50′ Як і перший тайм, другу половину зустрічі французи почали дуже активно. А ось німецькі футболісти, таке відчуття, загубилися на полі. Доводиться їм йти з-під тиску опонента.

49′ Пайє подав кутовий з лівого флангу зараз. М’яч полетів центру воротарського майданчика, де швидше за інших зорієнтувався Хеведес, вибив у підсумку снаряд за бокову лінію.

48′ НЕБЕЗПЕЧНО! Непогану атаку через лівий край штрафного провела Франція. Жиру намагався своїми хитрощами обдурити суперника, але Боатенг не купився на обманні рухи.

47′ Встиг ще жовту картку в перерві отримати Месут Озіл за те, що намагався оскаржити рішення арбітра з приводу призначеного пенальті. Відзначимо це у протоколі.

46′ Другий тайм в Марселі стартував! З центру поля м’яч розіграли футболісти збірної Франції. Удачі командам, а нам, вболівальникам, хорошого футболу! Поїхали!

Другий тайм

Перерва

45′ ГО-О-О-О-О-О-О-О-О-ОЛ! ГРІЗМАНН! 1:0! Шикарно виконав пенальті Грізманн, пробивши в лівий від себе кут. Нойєр стрибнув у протилежний. Це п’ятий гол Антуана на турнірі.

45′ Картка жовтого кольору прилітає в бік Швайнштайгера! Ось так, друзі. За те, що Бастіан в боротьбі на другому “поверсі” підіграв собі рукою у боротьбі з Евра. Грізманн у м’яч.

45′ ОГО! Пенальті у ворота збірної Німеччини! Після подачі у штрафну німців з кутового, рукою зіграв Швайнштайгер.

45′ Сильна подача Погба з лівого флангу. Не встиг кинути погляд у бік Хектор, а тому від гріха подалі вибив снаряд за лицьову.

45′ Одну хвилину до основного часу першого тайму додав арбітр.

44′ Евра зірвав потенційно небезпечну атаку суперника, за що тут же отримав від Ріццолі жовту картку, яка стала в цьому поєдинку другою. 1:1 за даним показником поки що.

43′ А той, у свою чергу, нічого небезпечного біля воріт збірної Німеччини не приніс. Проте вже в наступному ігровому епізоді Жиру виходив на рандеву з Нойером, але не встиг пробити по воротах, через те, що ззаду його наздогнав Хеведес і в підкаті зумів чисто видряпати у нього снаряд.

42′ Раптом вискочив з-за спин захисників Грізманн зліва, після чого в дотик він намагався вразити ближній кут, але супроводжував його до кінця Швайнштайгер, виставив коліно і відбив м’яч на кутовий.

41′ Кутовий біля воріт Франції. Слідує подача в центр штрафного, де Погба і Швайнштайгер за допомогою рук відштовхували один одного, і ніхто з суперників так і не зумів переправити сферу у ворота. Та спокійно викотилася за межі поля, та й арбітр ні пенальті, ні фол в атаці тут не побачив.

40′ Томас Мюллер пробивав по воротах з-за меж штрафної площі. М’яч пішов низом в лівий область воріт. Льоріс в котячому стрибку дістався до сфери. Воротарі поки грають просто ідеально.

39′ Пішов було по правому флангу у прорив Грізманн, але, побачивши на своєму шляху відразу кілька опонентів, вирішив зробити передачу назад. Атака французів загальмувалася.

38′ ПОГБА! Це знову удар в створ! Правда, зараз було не так небезпечно, як з ударом Пайє. М’яч також минув “стінку”, але полетів прямо по центру воріт, ставши потім занадто легкою здобиччю для надежнейшего Нойєра.

37′ Ще один фол. Ловить Джан зараз на коліно Гризманна впускає того на газон. Антуан звертається до арбітра і випрошує у того картку жовтого кольору для суперника. Цей “гірчичник” стає першим у матчі.

36′ Порушення правил у центрі поля. Тоні Кроос і Томас Мюллер жорсткувато зустріли Поля Погба на цій ділянці поля, і не без фолу відібрали у нього снаряд.

35′ Перейняли французькі вболівальники традиційне “Ху” у ісландців, і тепер вони намагаються таким ось чином свою команду надихнути для подальших успіхів.

34′ НЕБЕЗПЕЧНО! І як зараз Юмтити встиг зняти сферу з ноги Мюллера? Подача з флангу пішла в штрафну французів. Снаряд прилетів прямо на Томаса, який вже заносив ногу для удару, та не встиг вистрілити, так як виріс перед ним захисник пальнув м’яч що є сили подалі від воріт.

32′ Киммих отримує сферу на правій бровці, після чого намагається її закинути в штрафну, але висувається на нього тут же Евра і блокує подачу суперника, відправляючи “плямистого” за бокову.

31′ Знову затишшя на полі, але чи надовго? Як правило, такі відрізки гри в настільки емоційних поєдинках потім знову супроводжуються цілим градом гольових епізодів.

30′ Грізманн отримав м’яч майже на лінії штрафного Нойєра, але там його зустріли відразу три опонента. Поки Антуан думав, кому з парочки Жиру – Пайє віддати сферу – Хеведес висунувся на суперника, і в красивому підкаті відібрав м’яч у того.

29′ Усього лише півгодини матчу пройшло, а команди вже створили стільки гольових моментів, що вистачило б вже забити два-три м’ячі. Однак на табло як і раніше горить рахунок 0:0, і суперники в рівній мірі мають можливість відзначитися першими.

28′ Ще одна подача Озіла не приносить успіху німецької дружини, але снаряд залишається у підопічних Льова, які готують свій черговий наступ.

27′ Ну, а навіс Озіла не приносить німцям ніяких дивідендів, зате на підборі виявляється Швайнштайгер, який посилає сферу по параболічної траєкторії прямо під поперечину. Вдається зміститися на “стрічку” Льорісу і відбити м’яча за лицьову.

26′ Ще один корнер заробили футболісти Бундестім праворуч. Озіл взяв м’яч і попрямував до кутового прапорця. Подачу в його виконанні ми побачимо зараз.

25′ Довго встановлював “стінку” Нойер, після чого Пайє непогано пробив, перекинувши захисне побудова збірної Німеччини. М’яч на хороший швидкості полетів у лівий кут, де той же час виявився кіпер збірної Німеччини.

24′ Виявляється на газоні футболіст збірної Франції, і Ріццолі виявляє фол на Пайє. Виконувати штрафний буде сам же потерпілий. Дивимося.

23′ М’яч перехопила збірна Німеччини. Джан віддав передачу в центр Кроосу, той далі Киммиху. Сильна передача низом далі пішла на Мюллера, яким знову не дали спокійно розпорядитися своєю можливістю біля воріт захисники збірної Франції.

22′ Погба злегка зачепив ззаду Крооса, перебуваючи в межах свого штрафного майданчика. Арбітр лише розвів руками, пославшись на те, що епізод був ігровим, а падіння Тоні – картинним.

21′ Ще один кутовий заробили німці ліворуч. Подача Озіла в район воротарського – шикарно грає на другому “поверсі” Лоран Косельні. Вибиває футболіст снаряд в район центру поля.

20′ Упустили Гризманна в центрі поля, але суддя не зупинив гру. Кроос з центральної зони закинув снаряд до воріт суперника, і Льоріс успішно зіграв на виході.

19′ Продовжує збірна Німеччини володіти м’ячем на чужій половині поля. Джан з глибини поля відправляв сферу до воріт, де Томасу Мюллеру не вдалося нав’язати боротьбу захисникам “триколірних”.

18′ Відмінна атака французів на швидкості. Обіграє Киммиха зараз Пайє зліва, намагається увірватися у штрафний, але потім фолить проти того ж Джошуа Киммиха, відсуваючи гравця збірної Німеччини в бік.

16′ Збірна Німеччини володіє ігровою перевагою до цієї хвилині. 63% – 37%, що, чесно кажучи, абсолютно не дивує. Все-таки, це Бундестім.

15′ НЕБЕЗПЕЧНО! Ось це момент! У збірної Німеччини! Тепер вже Джану дають розкрити гармату захисники збірної Франції. З відскоком від газону, з сімнадцяти метрів пробивав в лівий кут Джан – Льоріс в шикарному кидку витягнув “плямистого” з-під штанги! Браво!

14′ Продовжує кататися сфера підопічними Йохима Льова, і доходить справа до небезпечної ситуації. З правого краю прострілює снаряд у штрафну Боатенг, і в підкаті в районі одинадцятиметрової позначки переправляє м’яча у дальню область воріт Мюллер. У двох метрах від стійки м’яч проходить.

13′ Евра зараз здорово підстрахував Юмтити на правому фланзі, коли захисник збірної Франції в банальній ситуації помилився з виносом м’яча. Патріс ж зіграв надійно, вибивши м’яча за бокову.

12′ Юліан Дракслер сфолив на чужій половині поля і поспішив піти з місця дій, бо арбітр вже пішов в його сторону з грізним виглядом. Пощастило Юліану, що жовтої картки йому Ріццолі не показав.

11′ Під незадоволений гул і свист французьких вболівальників атакує зараз національна команда Німеччини. Слід переклад на лівий фланг, звідки Драсклер вицілює передачу в центр на Озілу. Тому під пресингом не вдається підлаштуватися під м’яч.

10′ Ще раз показують нам момент, який був у Гризманна. Варто відзначити, що шикарно відтягнув на себе опонента Жиру, в результаті чого Грізманн отримав “коридор”, зумів у нього просочитися і нанести відмінний удар. Інша справа, що і у воротах у німців варто не Вася з сусіднього двору.

9′ НОЙЄР! І відверто виручає зараз свій колектив Мануель, витягуються в струнку після пострілу Гризманна зі зміщенням. З лінії штрафного Антуан пробивав точно в нижній правий кут – зумів Нойєр відбити “круглого” у бік, зреагувавши у вкрай непростій ситуації.

8′ Ух, Погба добре просочився на чужу половину поля, пішовши від Швайнштайгера. Пішла слідом передача на лівий край штрафного, де Пайє програв боротьбу за позицію Боатенга.

7′ Хороший пас на лівий край штрафного в бік Пайє. Намагається випередити Дімітрі опонента, але Хеведес шикарно грає на випередження, і вибиває снаряд по найкоротшій траєкторії за бокову.

6′ Так, дуже жваво розпочала Франція, хоча поки жодного удару по чужих воротах вона не завдала. Німеччина на перших хвилинах зустрічі віддає перевагу відсиджуватися в обороні.

5′ Нічого не вдалося придумати господарям з цього кутового. Надто сильною була подача на дальню штангу, Жиру не зміг дотягнутися головою до сфери, як не старався.